Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4893
Stary 17.04.2014, 17:24
Wisła - Górnik 13 244
Wisła - Jaga 12 310
Wisła - Piast 13 858
Wisła - Lechia 11 189
Wisła - Korona 12 499

Gdzie jest logika panie kwolf i reszta?
Po pierwsze podajecie frekwencje akurat z meczów na których było najmniej ludzi. Dlaczego akurat te mecze? Czym Zawisza ustępuje Koronie, Piastowi, Jadze? Dlaczego brać frekwencję z meczów z rywalami, którzy akurat w tym sezonie byli nisko w tabeli (Widzew, Zagłębie) z tego schematu akurat wyłamuje się Pogoń. Zawisza ma 6 miejsce w tabeli więc prędzej go można podciągać pod Ruch, na którym było 10 288 ludzi + nie mogło przyjść na C koło 2-2,5 tys? Co dałoby właśnie coś koło 13 tys frekwencji. Zawiszę w tym sezonie można porównać do Górnika na który przyszło ponad 13 tys. itd
Po drugie. Ok, załóżmy, że na Zawiszy byłoby 10 tys ludzi co dałoby, że bojkot popiera 3-3,5 tys ludzi. Dobra, idźmy dalej. W takim razie co to się stało na Podbeskidziu? Bojkot popiera 3 tys ludzi a na Podbeskidzie przyszło 5700? 5 700 + 3 500 = 9 200. Co to się stało? Któryś kolega Jacka wie? Gdzie tysiąc z meczu z Podbeskidziem, którego zabrakło do najniższej frekwencji 10 500?
Po trzecie dlaczego kwolf podałeś mecz z Zawiszą a nie z Podbeskidziem żeby wyliczyć ile ludzi popiera bojkot?

Czy 10 tys ludzi popiera bojkot to się okaże. Przyjdą kolejne mecze i jeśli frekwencja wyniesie koło 6 tys osób to można powiedzieć, że bojkot popiera 10 tys osób bo gdyby nie on to na pewno na którymś meczu frekwencja zblizyłaby się do 16 k.
Jedno jest pewne, Bednarz to ....isko, które musi dla dobra Wisły wylecie z klubu.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując