kuba.j.g. napisał(a):

Odniose sie tylko do tych ktore wymieniles.
Dzialania w sprawie Blidy byly przede wszystkim nieprofesjonalne a skoro sama Blida strzelila sobie w leb to chyba sam przyznasz, ze czegos zabraklo.
Rozwiazanie WSI zostalo przeglosowane Sejmie i nie w tym problem a w tym jak to zrobiono a zrobiono to slabo.
W sprawie afery gruntowej, to z tego co pamietam obaj podejzani zostali skazani, z jej powodu rozpadla sie koalicja wiec chyba jednak nie wszystko tam bylo zgodne z prawem
|
Czego zabrakło? Na złodzieju czapka gore. Nieprofesjonalne? A niby dlaczego?
Zrobiono to słabo? Cóż za poziom konkretu...

.
To do kogo zarzut? Lepper wiedział jak było...
martin_6 napisał(a):

|
A co mówi o samym Korwinie?
|
Zależy. Gdyby w ślad za tamtym apelem poszło adekwatne zachowanie do dzisiaj, można by wiązać z jego ugrupowaniem nadzieję. Czy tak się stało, nie mam pewnoś