Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16026
Stary 17.04.2014, 13:49
Ty na poważnie z tym Celebanem ? W Vaslui gosc miał 150-200koła ojro za sezon.. U nas raczej za 5koła złotych nie pogra.
W Polsce to może legła jedynie go zgarnąć,ewentualnie Pogoń jak Azoty kase wyłożą.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 17.04.2014 o godz. 13:53.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując