Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4873
Stary 16.04.2014, 20:36
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Na takiej, że na C na normalne mecze chodzi 3,5 tys osób, do Skwk jest zapisane +- 500 osób - reszta z tych którzy aktualnie olali R22 ma na klubowe miłości i animozje wyj... i interesuje ich tylko boisko a to wygląda aktualnie tak jak wygląda. Nie dorabiajmy ideologii o rzeszach wiernych i oddanych kibiców czy to na C czy tym bardziej na E. Tak jak powiedziałem - wiernych i oddanych (chociaż aktualnie podzielonych) jest w porywach 6 tys reszta to częściowo fani piłki (jak zwał tak zwał) i częściowo klasyczni klienci.
Skwk zrzeszająca tylu zapisanych ilu ich jest owszem jest najgłośniejszą ale zdecydowanie mało liczną organizacją - ba można nawet obiektywnie powiedzieć, że organizacją niszową jak na skalę miasta i ilość potencjalnych gości na R22.

Skąd to wiadomo? Bo ja osobiście uważam że właśnie jest wręcz na odwrót i piszę to bazujących na całej rzeszy znajomych z różnych sektorów (poza C), którzy oglądając piłkę bardzo utożsamiają się z klubem i też ich niesamowicie w....ia podejście łysego do swoich obowiązków i jego ostatnie działania.

I takich kibiców nie jest 500 ale 15000.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując