Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2210
Stary 16.04.2014, 20:35
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Bezczelne ataki na Smudę? Chyba zaden trener nie miał takiej komfortowej sytuacji jak on. Jedynym jego zmartwieniem są niewygodne pytania od dziennikarzy i po czesci nas kibiców...w każdym innym polskim klubie za bilans 2pkt w 7 meczach już dawno siedział by na kucyku w kręcącej się karuzeli.
i to jest patologia polskiej piłki. Domena Cupiała zresztą. Wszyscy nagle zapominają, że to piłkarze grają i w głównej mierze odpowiadają za wynik. Żeby coś zbudować potrzeba czasu.

Uważam, że z uwagi na miernych piłkarzy,wąską kadrę,kontuzje i kartki 5 miejsce na koniec sezonu(który miał skończyć się walką o utrzymanie wedle wielu) jest ok.

Smuda to był dobry wybór na ten sezon. Nie jest on na pewno kandydatem na lata. Jednakże, patrząc jakie przed naszym klubem są perspektywy trzeba Franza zostawić i zacząć kupować piłkarzy.

Cupiał niech wreszcie sprzeda tą Wisłę. Spora część "długów"(jak to absurdalnie brzmi) są efektem nieroztropnych, głupich działań Bossa. Kibice mają krótką pamięć, obwiniają tego,tamtego zapominając kto pociąga za sznurki. Jednocześnie gada się 10000% poparcia dla Bogusia.

To jest błędne koło Wiślacy. Zauważcie,że w naszym klubie chora sytuacja ma miejsce od nastu lat. Sukcesy tylko ją pięknie pudrują.

Co do tych mitycznych hardkorowych przygotowań wiosennych naszego treneiro. Primo to są profesjonaliści za bardzo przyzwyczajeni do polskiego bimbania. Ponadto, przygotowania miały miejsce kilka miesięcy temu, w meczach Wiślacy nie wyglądają na zajechanych,ale za mało strzelają, wjeżdząją do bramki no i jedyny snajper jest nieskuteczny. To zajechanie jakoś im nie przeszkodziło wygrać Derby i ugrać remis w Wawie.

Co zaś się tyczy Brożka. Gość ma już swoje na karku, zanim trafił z powrotem do nas to bujał się po plażach i wpieprzał tapasy. Trafiła mu się super runda,ale to tyle z jego strony. Na więcej nie ma co liczyć. Pamiętacie przecież jego nieskuteczność za poprzedniej kadencji? Ileż to akcji maścił...On chimeryczny był zawsze

PS.
YNWA
"at the end of the storm, there is a golden sky"
Ostatnio edytowane przez Babba : 16.04.2014 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując