Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4872
Stary 16.04.2014, 20:34
Szary77 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa teoria...Zaraz się dowiemy,że bojkotujemy mecze przez SKWK a nie łysego Na jakiej to podstawie wyliczyłeś te dziewięć tysięcy,mających inny powód?
Na takiej, że na C na normalne mecze chodzi 3,5 tys osób, do Skwk jest zapisane +- 500 osób - reszta z tych którzy aktualnie olali R22 ma na klubowe miłości i animozje wyj... i interesuje ich tylko boisko a to wygląda aktualnie tak jak wygląda. Nie dorabiajmy ideologii o rzeszach wiernych i oddanych kibiców czy to na C czy tym bardziej na E. Tak jak powiedziałem - wiernych i oddanych (chociaż aktualnie podzielonych) jest w porywach 6 tys reszta to częściowo fani piłki (jak zwał tak zwał) i częściowo klasyczni klienci.
Skwk zrzeszająca tylu zapisanych ilu ich jest owszem jest najgłośniejszą ale zdecydowanie mało liczną organizacją - ba można nawet obiektywnie powiedzieć, że organizacją niszową jak na skalę miasta i ilość potencjalnych gości na R22.
Odpowiedz cytując