Ustrojstwo (moduł sterujący) montowane pod spodem auta służące właśnie do samo poziomowania, szczerze nie wiem czy ma konkretną nazwę ale np. w oplu vectrze był to "moduł do poziomowania ksenonów" i jest schowany pod przednim wahaczem.
Na sztywno ustawienie jest do czasu jak ktoś siądzie z tyłu albo włożysz 50 kg do bagażnika - wtedy pojedziesz wszystkim z przeciwka po oczach
