Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1807
Stary 16.04.2014, 20:18
Ustrojstwo (moduł sterujący) montowane pod spodem auta służące właśnie do samo poziomowania, szczerze nie wiem czy ma konkretną nazwę ale np. w oplu vectrze był to "moduł do poziomowania ksenonów" i jest schowany pod przednim wahaczem.

Na sztywno ustawienie jest do czasu jak ktoś siądzie z tyłu albo włożysz 50 kg do bagażnika - wtedy pojedziesz wszystkim z przeciwka po oczach
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując