|
witam,
mam ksenony w aucie i rozwaliło (pękło) coś co spowodowało że ksenony świecą w dół...oświetla max 3 metry do przodu. Byłem u mechanika i ten ustawił je "na sztywno" że nie będą się same regulowały, ale będą normalnie oświetlały jezdnie.
Chciałbym wymienić tą część ale nie wiem jak ją wyszukać na allegro. Jak się ona nazywa?
Mondeo mk4
z góry thx
|