Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1806
Stary 16.04.2014, 19:25
witam,
mam ksenony w aucie i rozwaliło (pękło) coś co spowodowało że ksenony świecą w dół...oświetla max 3 metry do przodu. Byłem u mechanika i ten ustawił je "na sztywno" że nie będą się same regulowały, ale będą normalnie oświetlały jezdnie.
Chciałbym wymienić tą część ale nie wiem jak ją wyszukać na allegro. Jak się ona nazywa?
Mondeo mk4
z góry thx
Odpowiedz cytując