Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
Szary77
Member
Od: 04.2011
Offline
#
4870
16.04.2014, 17:56
Ciekawa teoria...Zaraz się dowiemy,że bojkotujemy mecze przez SKWK a nie łysego
Na jakiej to podstawie wyliczyłeś te dziewięć tysięcy,mających inny powód?
Szary77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szary77
Znajdź inne posty napisane przez Szary77