Smuga napisał(a):

|
Zresztą nie, kto inny, ale zwolennicy Korwina w 2010 roku w drugiej turze wyborów w dużej części poparli Bronka.
|
Hmm, z tego co pamiętam, to poparcie wyborców Korwina rozłożyło się w drugiej turze tak pół na pół. A sam Korwin udzielił poparcia Kaczyńskiemu.