Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26346
Stary 16.04.2014, 14:30
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Najlepszy rozróżnieniem uczestników Magdalenki jest stosunek do nich postkomuny z całym zapleczem sowieckiej agentury i ich zbrojnego przedłużenia GRU czyli WSI. Nie wspominam o ośrodku w Moskwie. Tutaj widać czarno na białym kto jest kto. Najlepsze, że PiS atakowany jest z równa zajadłością przez historycznych sługusów sowieckich Putina jak i narodowców pozostajacych w cieniu ale od dawna juz infiltrowanych przez tych samych mocodawców.

Pojetny z Ciebie uczen srodowisk "prawicowych". Pod wzgledem tej "wyszukanej" retoryki zaczynasz ich nawet bic na glowe. Do poziomu Sakiewicza jednak jeszcze troszke ci brakuje.
A tak powazniej (ale tylko troche powazniej) to w podobnej retoryce sa komponowane wszystkie teorie spisku, filmiki na YT traktujace o Grupie Bildenberg czy NWO. A konkretnie? Insynuacje, polprawdy, manipulacje...oczywiscie bez konkretow i dowodow...
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...