Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16013
Stary 16.04.2014, 12:33
emjot napisał(a):Wyświetl post
był jeszcze Gimenez, któren to bodaj Paragwajczyk idzie do nas od 8? 9 lat... i jeszcze nie doszedł...
Był jeszcze niejaki Claudio Pitbull, który też chyba do Krakowa na piechotę idzie. No i byli jeszcze jacyś dwaj Nigeryjczycy (nie pamiętam, jak się nazywali), którzy "czekali tylko na wizy"; do dzisiaj chyba na te wizy czekają
Odpowiedz cytując