https://www.youtube.com/watch?v=5nkwLZkh3m0
To Pani Profesor też jest ruskim agentem?
A na poważnie, PiS mógł mieć spokojnie już 40-45% w sondażach jednak w ciągu ostatnich 5 lat nie zrobił nic, dokładnie nic aby przyciągnąć na swoją stronę elektorat wolnorynkowy (w tym przedsiębiorców) oraz polską emigrację.
Niech PIS pozostanie przy swoich 30% (tak jak to ma miejsce od 7 lat) a elektorat wolnorynkowy niech poszuka sobie własnej partii (dzisiaj w grę wchodzi tylko KNP i PR). Niech każda w/w partia idzie swoją drogą i skupia oraz aktywuje swój elektorat.