Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4860
Stary 16.04.2014, 11:28
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Dlatego 'biznesom' stowarzyszenia z klubem mówię zdecydowane 'nie', choćby dlatego że klub jest zmuszany do nich siłą. Ten argument mi wystarczy by stanąć murem za Bednarzem w sprawie 'złotówki'. Co do zakazów - mam stanowisko neutralne. Nie stanę ani za tym który traktuje prawo instrumentalnie ani za tymi którzy klub i stadion traktują jak prywatny folwark. Obie strony grają tymi samymi kartami, tylko teraz klub zniżył się do poziomu kibiców. Jak Bednarza jeszcze rozumiem (zmusiły go do tych kroków finanse - nie domknie budżetu, nie zabłyśnie, roboty nie utrzyma) tak jestem zdecydowanie przeciwny pokazywaniu przez stowarzyszenie kto rządzi na stadionie i jakie przepisy ma w d... Pijcie więc Panowie piwo które sami nawarzyliście - jesteście w tej kłótni siebie warci.

Kończę polemikę na jakiś czas - do zobaczenia na stadionie (kiedyś tam).
Biznes kolego nie zawsze znaczą pieniądze. Jeśli naprawde nie rozumiesz o co chodzi SKWK i kibicom z R22 to w ogóle po co się na te tematy wypowiadasz i zmuszasz nas do odpisywania na twoje posty?

No widzisz, ty stoisz w sprawie "złotówki" murem za Bednarzem a on? A on kolego kładzie chuja na Ciebie i ma w głebokiej dupie twoje naiwne poparcie. A wiesz dlaczego? Bo on tą złotówkę by z chęcią oddał tylko na warunkach które są do niezaakceptowania przez dorosłych ludzi.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując