sambo napisał(a):

każdy ma prawo do swojego rozróżnienia Magdalenki i odbieranie tego prawa poprzez wyrzygiwanie frustracji albo też zorganizowaną akcję młodzieżówki PO należy potępić. Jaroo napisał bardzo trafny post na poprzedniej stronie.
Każdy ma prawo do tego by ocenić.
Jeśli ktoś uważa, że Kaczyńscy i Michnik to odwrotne strony tego samego medalu i odrzuca wartość tego medalu, twierdząc, że to żadne złoto tylko tombak - to moze to zrobić i żdna zakuta pała mu tego nie odbierze.
Jakoś się tak składa, że najwięksi rzekomi obrońcy PISU na tym forum powodują, że tenże PIS jest ciągle na tapecie.
Jeśli odrzucić tezę, że jest to prowokacja młodzieżówki PO, to trzeba sobie powiedzieć, iż niektórzy tu są tak przekonani o heroicznosci cnót Kaczyńskich, że im sie w pale nie mieściło, że ktoś z nich mógł być w Magdalence. Inaczej nie wystawiłby się na strzał z samogonem.
A tu taki zonk - co za szkoda.
Ocena Kczyńskich pod względem Mgdalenki to jest bardzo ciekawy temat, który wiąże się nieodzownie z kytyką ich cynizmu.
|
Noo straszny strzał

. Gdyby się Kaczyński z komuchami dogadał to by go komuchy przez te 25 lat bez przerwy nie opluwały. To tak proste, że nawet zaślepiony powinien to dostrzec. Ale mu pewnie nie wolno, bo z kaczorami trzeba walczyć.
Ciekawy jestem jak Liberały z KNP podchodzą o kontroli liczenia głosów. Czy również zgodnie z linią cudaka?
