Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4858
Stary 16.04.2014, 08:14
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Wcześniej czy później Bednarz odejdzie sam albo z pomocą Cupiała. Zobaczymy tą falę wracających na stadion kibiców. Jak dla mnie będzie to te 3 tys na C.
Oczywiście, że słabe wyniki pomagają opróżnić stadion. Tak samo jak dobre wyniki by w tym przeszkadzały. Nie zmienia to faktu, że ogromna większość aktualnie omijających R22 szerokim łukiem ma tak samo dość Bednarza jak i Skwk.
Piszesz to po raz enty, ale ani razu nie napisałeś czemu niby. Zrozum, że meczy nie bojkotuje tylko 3 tysiące ludzi z C.
Odpowiedz cytując