Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4857
Stary 16.04.2014, 06:37
Wcześniej czy później Bednarz odejdzie sam albo z pomocą Cupiała. Zobaczymy tą falę wracających na stadion kibiców. Jak dla mnie będzie to te 3 tys na C.
Oczywiście, że słabe wyniki pomagają opróżnić stadion. Tak samo jak dobre wyniki by w tym przeszkadzały. Nie zmienia to faktu, że ogromna większość aktualnie omijających R22 szerokim łukiem ma tak samo dość Bednarza jak i Skwk.
Odpowiedz cytując