Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4855
Stary 15.04.2014, 22:43
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Przecież ten człowiek niema nic do stracenia, bawi się za nieswoje
Dlatego takich ludzi należy się obawiać a nie wojować z nimi. Gdyby Wam zależało na klubie czy Cupiale postawa Stowarzyszenia byłaby inna. Ale że jest jak jest to można się bawić a komuś wystawić za to rachunek. Czy zapłaci czy nie to już jego zmartwienie.

SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy wyp...łysego i wszystko wróci do normy. Proste jak konstrukcja cepa.
Wywalić jeszcze Smudę, ściągnąć Małeckiego, zatrudnić Moskala, postawić na młodzież, ściągać tanich zawodników z niższych lig i sprzedawać za krocie wychowanków. Nie zatrudniać wypalonych gwiazdek. Do tego przejąć marketing klubowy i wybudować muzeum.

Pomysłów na naprawienie sytuacji było już sporo a recepta na każdy nowy jest prosta - musi być mało skomplikowany (warunek konieczny i wystarczający). Cała reszta ma mniejsze znaczenie, bądź żadne.

Co do prostoty cepa - ważne kto będzie ewentualnym następcą Bednarza czy nie? Czy może to być ktokolwiek byleby tylko anulował zakazy i dał kasę z biletów? Jak uważasz?
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując