SharksiK napisał(a):

|
Przecież ten człowiek niema nic do stracenia, bawi się za nieswoje
|
Dlatego takich ludzi należy się obawiać a nie wojować z nimi. Gdyby Wam zależało na klubie czy Cupiale postawa Stowarzyszenia byłaby inna. Ale że jest jak jest to można się bawić a komuś wystawić za to rachunek. Czy zapłaci czy nie to już jego zmartwienie.
SharksiK napisał(a):

|
Wystarczy wyp...łysego i wszystko wróci do normy. Proste jak konstrukcja cepa.
|
Wywalić jeszcze Smudę, ściągnąć Małeckiego, zatrudnić Moskala, postawić na młodzież, ściągać tanich zawodników z niższych lig i sprzedawać za krocie wychowanków. Nie zatrudniać wypalonych gwiazdek. Do tego przejąć marketing klubowy i wybudować muzeum.
Pomysłów na naprawienie sytuacji było już sporo a recepta na każdy nowy jest prosta - musi być mało skomplikowany (warunek konieczny i wystarczający). Cała reszta ma mniejsze znaczenie, bądź żadne.
Co do prostoty cepa - ważne kto będzie ewentualnym następcą Bednarza czy nie? Czy może to być ktokolwiek byleby tylko anulował zakazy i dał kasę z biletów? Jak uważasz?