63.5 Kg napisał(a):

Kolego Cupial to ma kasy a kasy...
Tylko ze w Polsce jest dziwna mentalność naszych bogaczy którzy by chcieli zarabia na pilce nożnej...a powiedz mi które kluby europejskie i ich wlasciciele zarabiają?
Każdy pompuje ogromne pieniądze w kluby ale na pewno nie sa w stanie tego odrobić...
|
To, że majątek Cupiała szacowany jest na ponad miliard złotych nie znaczy, że tyle ma pieniędzy do dyspozycji (czyt. w portfelu, na koncie). Jak już niejednokrotnie tutaj na forum słusznie podkreślano, na te bajońskie kwoty składają się m.in. środki trwałe, wartość różnych zobowiązań względem TF, nieruchomości itp.
Historia zna przypadki milionerów, którzy przez jedną błędną decyzję zostali z niczym. Dlatego też podtrzymuję to co wcześniej napisałem. B.C. ma pieniądze, ale na zabezpieczenie stabilnej działalności TF. Nie starcza mu jednak w chwili obecnej na Wisłę. Przykre, ale prawdziwe.