Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2205
Stary 15.04.2014, 19:03
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Ten wywiad tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Cupiał nie daje siana na Wisłę, bo najzwyczajniej sam jej nie ma.
Kolego Cupial to ma kasy a kasy...
Tylko ze w Polsce jest dziwna mentalność naszych bogaczy którzy by chcieli zarabia na pilce nożnej...a powiedz mi które kluby europejskie i ich wlasciciele zarabiają?
Każdy pompuje ogromne pieniądze w kluby ale na pewno nie sa w stanie tego odrobić...
Odpowiedz cytując