Galonek napisał(a):

|
Ten wywiad tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Cupiał nie daje siana na Wisłę, bo najzwyczajniej sam jej nie ma.
|
Kolego Cupial to ma kasy a kasy...
Tylko ze w Polsce jest dziwna mentalność naszych bogaczy którzy by chcieli zarabia na pilce nożnej...a powiedz mi które kluby europejskie i ich wlasciciele zarabiają?
Każdy pompuje ogromne pieniądze w kluby ale na pewno nie sa w stanie tego odrobić...