Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2203
Stary 15.04.2014, 15:36
Do mnie samego doszło jakie są u nas problemy. Oczywiście wcześniej zdawałem sobie ze wszystkiego sprawę, ale po tej jesieni, atmosferze itd. wierzyłem, że idziemy w dobrym kierunku. Niestety wyniki przyćmiły mi głowe, ale pewnie nie tylko mi. Cholernie boję się o następny sezon, bo po tym co się teraz dzieje raczej Cupial kasą nie sypnie. W dzisiejszych czasach o sukcesach finansowych któregoś z kibica na skale taką, żeby było go stać na klub itd. jest nierealne, choć gdybym wygrał jakieś giga pieniądze, otworzył mega dobrze prosperującą firmę( ale taką mega) to sam bym się nie zastanawiał i pędził do Myślenic składać ofertę kupna klubu. Smuda obiecywał budowę drużyny lecz jak widać, coś mu opadł dobry humor z twarzy. Tak mnie zastanawia, może Cupiał znalazł kupca na klub i nie ma chęci pakowania już w klubu złamanego grosza. W tej chwili jestem ciekaw jak postąpi z Bednarzem, pokaże to czy jeszcze coś dla Wisły zrobi.
Odpowiedz cytując