Lukasz napisał(a):

Smuda stracił głównie sportowo - z walki o mistrzostwo została walka o minimum.
Tak na prawdę stracił tylko Cupiał i my kibice. Żaden Bednarz.
|
A gdzie ja napisałem że Bednarz stracił? Przecież ten człowiek niema nic do stracenia, bawi się za nieswoje i panoszy się w gościach więc łatwo mu jest podejmować irracjonalne decyzje dla przyszłości nieswojego klubu.
Czy Cupiał stracił? Możliwe, mało mnie to obchodzi, gdyż to nie pierwszy raz jak daje się w ciula robić więc widocznie to lubi.
Najważniejsze żeby w ostateczności klub na tym wygrał a za takie zwycięstwo będzie można uznać wyp....łysego na zbity pysk.
Czy kibice stracili? To zależy jacy kibice, bo ogólnie środowisko urosło w oczach i pokazało, że w ważnych sprawach kierują się jednością i nie wynik jest najważniejszy. To naprawdę zasługuje na słowa uznania w dobie fali sukcesów klubu jakiej przyszło się trybunom rozwijać ...Brawo.