Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4851
Stary 15.04.2014, 15:11
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Smuda stracił głównie sportowo - z walki o mistrzostwo została walka o minimum.
Tak na prawdę stracił tylko Cupiał i my kibice. Żaden Bednarz.

A gdzie ja napisałem że Bednarz stracił? Przecież ten człowiek niema nic do stracenia, bawi się za nieswoje i panoszy się w gościach więc łatwo mu jest podejmować irracjonalne decyzje dla przyszłości nieswojego klubu.

Czy Cupiał stracił? Możliwe, mało mnie to obchodzi, gdyż to nie pierwszy raz jak daje się w ciula robić więc widocznie to lubi.
Najważniejsze żeby w ostateczności klub na tym wygrał a za takie zwycięstwo będzie można uznać wyp....łysego na zbity pysk.

Czy kibice stracili? To zależy jacy kibice, bo ogólnie środowisko urosło w oczach i pokazało, że w ważnych sprawach kierują się jednością i nie wynik jest najważniejszy. To naprawdę zasługuje na słowa uznania w dobie fali sukcesów klubu jakiej przyszło się trybunom rozwijać ...Brawo.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 15.04.2014 o godz. 15:21.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując