Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#782
Stary 15.04.2014, 14:25
Spójrz na konwerter na talerzu, czy ma jeszcze wyjścia. Weź pod uwagę, że warto do głównego dekodera wpiąć dwa kable od satelity: jeden do oglądania a jeden do nagrywania czegoś innego.

Dodatkowo, żeby nowy multiroom działał, to wszystkie dekodery muszą być wpięte do sieci lokalnej. Jeśli nie masz pociągniętych kabli netowych, to musisz zaopatrzyć się w adaptery wi-fi. Niewygodne jak cholera, dlatego mnóstwo b. klientów cyfry trzyma się starego sprzętu.
Odpowiedz cytując