|
Ok, może wiarygodny, ale nie rozumiem dlaczego nagle Juve miałoby brać gościa teraz, kiedy ma podpisany kontrakt i trzeba zapłacić za niego. Juventus mógł go wziąć od Wisły za darmo, Stolar wtedy w miarę grał regularnie i można było go zobaczyć, a odkąd poszedł do Lechii to nie za wiele grał, więc na jakiej podstawie Włosi mają się na niego zdecydować akurat teraz. Nie jest tajemnicą że miał propozycję z Niemiec, ale temat upadł, bo chłopak nie chciał iść za granice ale ograć się w Polsce, to niech mi ktoś wytłumaczy jak bardzo się nagrał żeby podnieść swoje skille?
Take me down
To the paradise city
Where the grass is green
And the girls are pretty
Oh, won't you please take me home
G 'n' R
|