Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26327
Stary 15.04.2014, 13:39
Cytat:
Propagandzista PO jest tu tylko jeden i do tego siedzi w tamtejszej młodzieżówce na liście płac skutecznie zniechęcając do PiS-u na forum Wisły Kraków
Otóż to, twardogłowy drozd, który zawsze w dyskusji znajdzie kontrargument a jak nie to przecież wiadomo, że atakują go same lemingi, komuchy, ukryta opcja niemiecka, agenci, ludzie opłacani, ludzie co to dostają prikazy prosto z Moskwy, ludzie, którzy posługują się retoryką PO i komuchów itd itd. A jak pada propozycja spotkania się i pogadania prosto w oczy to ....eczka drozd odmawia. Typowy troll/kupiony pajac, który ma obrzydzać PiS i dalej niż za monitor swojego komputera się nie wychyla.
Ci co najwięcej krzyczą to najczęściej judasze. Kto był najbardziej pro PiS, pro katolik, krzyżowiec i anty PO pod krzyżem na krakowskim przedmieściu? Jakiś Palikotowy śmieć Andrzej Hadacz, który tam był po to żeby towarzystwo spod krzyża ośmieszać. Śmiem twierdzić, że wśród tych największych krzykaczy i płaczków, męczenników pod krzyżem był jeszcze niejeden prowokator.
Kto na tym forum najwięcej krzyczy, wymyśla najwięcej swoich teorii? Po co to robi skoro niby popiera PiS - gdyby tak rzeczywiście było to widząc, że tylko obrzydza tę partię, środowisko wyborców to by sobie dał spokój. Ale widać cel jest inny. Dla mnie taka krecia robota to bycie najgorszym ścierwem jakie może być. Jak można się pod kogoś/coś podszywać (w tym przypadku pod zwolennika PiS) po to żeby od środka robić syf, zero honoru. Ale jak się nie potrafi czysto wygrywać walki to trzeba frajerskimi metodami, co nie drozd?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.