|
Nie trzeba patrzeć na zdjęcia, czy doszukiwać się paluszków na nich, a wystarczy się orientować czym jest chociażby spółka Srebrna i jak wyglądają przepływy między nimi, a PiS-em, aby wiedzieć, że ta partia jest jednym z beneficjentów Okrągłego Stołu. Nie żadnym tam antagonistą czerwonych i różowych, a grupą ludzi, którzy 25 lat temu ramię w ramię z nimi uwłaszczyli się na przeobrażeniach w Polsce. Uwłaszczyli się kosztem szarych Kowalskich, choć próbują od lat urobić opinię społeczną, że stoją w obronie tych pokrzywdzonych. Niestety Drozd należysz do tych urobionych.
|