|
wiem ze gdybanie itdd..
ale mysle ze gdyby Bednarz wiedział ze wsadzanie kija w mrowisko tak mocno odbije sie na wynikach sportowych - ustąpiłby. Podejrzewam ze pluje sobie teraz we brode. A można było przynajmniej w połowie załatwić to jak Lesny. (nigdy nie sadziłem ze się na niego powołam)
Co do Smudy - obrona sie sypie, ale kontuzje sa po czesci wynikiem takich a nie innych treningów a przygotowania do wiosny prowadził..
|