szczaq21 napisał(a):

|
Cupiał nie da pieniędzy, ale jest łasy na kasę z pucharów. Jak nie dadzą rady to Cupiał powie dość i będziemy jak teraz Widzew.
|
Jaką kasę z pucharów? Początkowe rundy LE to tylko strata pieniędzy, poza tym z taką kadrą zatrzymalibyśmy się na pierwszej przeszkodzie.
Jeszcze chwila i Cupiał wcale nie będzie musiał mówić dość, żebyśmy byli jak Widzew. Tym bardziej powinniśmy jak najszybciej zażegnać konflikt i zacząć wspierać klub przychodząc na mecze. Gdyby na każdym spotkaniu było po 18-20 tysięcy kibiców, to i bez kasy Cupiała możnaby
funkcjonować.