Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.04.2014, 09:05
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
Cupiał nie da pieniędzy, ale jest łasy na kasę z pucharów. Jak nie dadzą rady to Cupiał powie dość i będziemy jak teraz Widzew.

Jaką kasę z pucharów? Początkowe rundy LE to tylko strata pieniędzy, poza tym z taką kadrą zatrzymalibyśmy się na pierwszej przeszkodzie.

Jeszcze chwila i Cupiał wcale nie będzie musiał mówić dość, żebyśmy byli jak Widzew. Tym bardziej powinniśmy jak najszybciej zażegnać konflikt i zacząć wspierać klub przychodząc na mecze. Gdyby na każdym spotkaniu było po 18-20 tysięcy kibiców, to i bez kasy Cupiała możnaby funkcjonować.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując