Pan_Wątrobian napisał(a):

|
No widzisz Drożdżu w tym temacie jak i w temacie o katastrofie Macierewicz & Miller sp.z.o.o kompromitowałeś sie przynajmniej 2 razy na strone a i tak brniesz dalej...Już Cie widze w tej budzie na wyborach z jaką mocą rysujesz krzyżyk stawiając na Kaczyńskiego ,pewnie tak dociskasz długopis ,że wychodzi dziura ,ten sie łamie ,Ciebie wyprowadzają i znowu głos nieważny :( przykre to mówić ,ale Ty jesteś chory
|
Twoje wpisy świadczą natomiast, że Ty jesteś całkowicie zdrowy
A fakt, że nie łapiesz ni w ząb o co biega wynika z zupełnie innych przyczyn...

Kaczyński był gdzie był i robił przez kolejne 25 lat to co robił. Dlatego sołtysie tak go komuchy kochają. Nie widzieć tego i próbować swoją opinię o Kaczyńskim opierać na zdjęciu przy paluszkach może tylko zupełnie oderwany od rzeczywistości propagandzista. Skuteczny tylko wobec całkowitych tępaków.
Ciekawe czy dostrzegasz jaki jesteś śmichu warty...