Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26321
Stary 15.04.2014, 08:12
Pan_Wątrobian napisał(a):Wyświetl post
No widzisz Drożdżu w tym temacie jak i w temacie o katastrofie Macierewicz & Miller sp.z.o.o kompromitowałeś sie przynajmniej 2 razy na strone a i tak brniesz dalej...Już Cie widze w tej budzie na wyborach z jaką mocą rysujesz krzyżyk stawiając na Kaczyńskiego ,pewnie tak dociskasz długopis ,że wychodzi dziura ,ten sie łamie ,Ciebie wyprowadzają i znowu głos nieważny :( przykre to mówić ,ale Ty jesteś chory
Twoje wpisy świadczą natomiast, że Ty jesteś całkowicie zdrowy

A fakt, że nie łapiesz ni w ząb o co biega wynika z zupełnie innych przyczyn...

emj10 napisał(a):Wyświetl post
Później w nagrodę za "nie bycie" w Magdalence dostają za bezcen od Wałęsy m.in. "Ekspres Wieczorny" wraz z zakładami graficznymi na ul. Nowogrodzkiej, biurowcem na ul. Srebrnej oraz siedzibą Ekspresu. Dziwnym trafem wszystkie te nieruchomości należą teraz do... PiS-u

Warto jednak było wtedy usiąść do stołu z Kiszczakiem i zagryzać goudę ogóraskiem
Kaczyński był gdzie był i robił przez kolejne 25 lat to co robił. Dlatego sołtysie tak go komuchy kochają. Nie widzieć tego i próbować swoją opinię o Kaczyńskim opierać na zdjęciu przy paluszkach może tylko zupełnie oderwany od rzeczywistości propagandzista. Skuteczny tylko wobec całkowitych tępaków.

Ciekawe czy dostrzegasz jaki jesteś śmichu warty...
Hej Nasz TS !!