Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2189
Stary 15.04.2014, 06:32
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Strzelam...Drzewa zakwitły?



Smuda jesli juz koniecznie musi dzwonic do NRD to korzysta z aparatu na zetony i stare 20zl.
A Bednarz? Jemu telefon jest niepotrzebny. Po pierwsze, ze nie ma do kogo dzwonic, a po drugie...jak juz znajdzie jelenia to nikt od niego nie odbiera.
Do kontaktu z operacyjna baza uzywa - Woki-Toki na baterie "telewizorki".
Na policje ma za darmo więc o rachunki się nie martwi
Odpowiedz cytując