SharksiK napisał(a):

Strzelam...Drzewa zakwitły?
Smuda jesli juz koniecznie musi dzwonic do NRD to korzysta z aparatu na zetony i stare 20zl.
A Bednarz? Jemu telefon jest niepotrzebny. Po pierwsze, ze nie ma do kogo dzwonic, a po drugie...jak juz znajdzie jelenia to nikt od niego nie odbiera.
Do kontaktu z operacyjna baza uzywa - Woki-Toki na baterie "telewizorki".
|
Na policje ma za darmo więc o rachunki się nie martwi
