Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2187
Stary 14.04.2014, 23:11
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież brak jakiejkolwiek myśli w grze to nie efekt zajechania. Problem w tym, że Smuda nie potrafi trenować, czyli uczyć jak grać. Jak ma grajków, których uczyć nie trzeba to ma wyniki oczywiście też do pewnego nie najwyższego poziomu. Bo piłka to gra zespołowa i szarżami na fantazji z ułożonym przeciwnikiem nic się nie ugra.

Zagadka. Co się zmieniło że jest taka przepaść między jesienią, a wiosną?
Strzelam...Drzewa zakwitły?

sambo napisał(a):Wyświetl post
ja jestem ciekaw jak jest z rachunkami za telefon - pytam poważnie
Smuda jesli juz koniecznie musi dzwonic do NRD to korzysta z aparatu na zetony i stare 20zl.
A Bednarz? Jemu telefon jest niepotrzebny. Po pierwsze, ze nie ma do kogo dzwonic, a po drugie...jak juz znajdzie jelenia to nikt od niego nie odbiera.
Do kontaktu z operacyjna baza uzywa - Woki-Toki na baterie "telewizorki".
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 14.04.2014 o godz. 23:26.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując