Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26315
Stary 14.04.2014, 20:35
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A gdzie samogon? Przy pepsi się nie liczy. Zresztą o czym tu gadać skoro dla was winny jest Kaczyński od lat będący bez wpływu, a cudak robiący syf realnie, codziennie nie przykuwa waszej liberalno prawicowej uwagi. Boicie się zaszkodzić PO? Co was socjaliści z PiS tak uwierają? Żaden nie potrafi tego paradoksu wytłumaczyć. Liberalni z KNP zamiast przekonywać do siebie liberalnych wyborców PO, nadają na PiS, kabaret...
Kogo?