huberix napisał(a):

|
Jeśli mamy mieć silny zespół gotowy do walki o europejskie puchary jak za dawnych lat to Misiek jest za słaby, ale na najbliższe 2-3 lata idealny z możliwością sprzedaży, ale skoro kontakt wygasa, a klub się nie kwapi..
|
Kolegę chyba troszkę poniosło
