Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16001
Stary 14.04.2014, 20:14
huberix napisał(a):Wyświetl post
Jeśli mamy mieć silny zespół gotowy do walki o europejskie puchary jak za dawnych lat to Misiek jest za słaby, ale na najbliższe 2-3 lata idealny z możliwością sprzedaży, ale skoro kontakt wygasa, a klub się nie kwapi..
Kolegę chyba troszkę poniosło
Odpowiedz cytując