Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2167
Stary 14.04.2014, 11:52
^^Bo są zajechani, to jest ten kryzys właśnie. Sęk w tym, że tak ciężko trenuje się w europie i tam piłkarze tego aż tak negatywnie nie odczuwają i właśnie dzięki takim treningom są w stanie biegać jak szaleni przez 90 minut.

Różnica jest taka, że oni mają wiele takich przygotowań za sobą, wiec organizm przywykł. Nasi mają dopiero dwa okresy.
Odpowiedz cytując