|
^^Bo są zajechani, to jest ten kryzys właśnie. Sęk w tym, że tak ciężko trenuje się w europie i tam piłkarze tego aż tak negatywnie nie odczuwają i właśnie dzięki takim treningom są w stanie biegać jak szaleni przez 90 minut.
Różnica jest taka, że oni mają wiele takich przygotowań za sobą, wiec organizm przywykł. Nasi mają dopiero dwa okresy.
|