Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2165
Stary 14.04.2014, 10:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oraz nagłego powrotu do formy Głowackiego, Bunozy, Garguły, Jovanovicia i eksplozji talentu Chrapka, Burligi oraz Miśkiewicza. Które dziwnym trafem zgrały się z objęciem zespołu przez Smudę. Później do przyzwoitej formy wrócił też Piotrek Brożek.
Większej bzdury nie czytałem.
Powrót do formy Głowackiego? Tu zgoda, ale on jest na takim poziomie, ze cokolwiek zagra to i tak jest lepszy od większości obrońców w lidze.

Bunozy? - a to jemu się kontrakt nie konczył? z wiadomymi skutkami.

Garguły? - a to jemu się kontrakt nie konczył? z wiadomymi skutkami.

Chrapek nie eksplodował. Gra to, co grał, tylko miał obok siebie trochę szybciej przebierającego nogami dla nowego kontraktu Gargułę, świeżego Brozia i świeżego Donalda.

Burliga nadal jest drewniany, a mówienie o eksplozji talentu w jego przypadku jest jak mówienie o eksplozji chęci do seksu u 60-latki w sanatorium. No, pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć.

Miśkiewicz - wybronił nam kilka meczów, ale nadal w jego grze jest fura mankamentów. I nie czepiam się o tego gola z Podbeskidziem. Nie puścił niczego w Bielsku, gdzie był remis 0:0, więc i tak jest do przodu.

Piotr Brożek? Ten, dzieki ktoremu wpadały nam bramki w ostatnich kilku meczach gdy Pietia zapominał, ze jest lewym obrońcą?

Wolfy, nie wystarczy napisać cokolwiek. Pisz z sensem.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując