Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4849
Stary 14.04.2014, 10:41
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Za Miska ponoć miał być wypożyczony Sandomierski. Na ile to plotka a na ile była opcja pod puchary nie wiem.
Tylko, że Sandomierski za darmo też by u nas nie grał, a chyba lepiej mieć pewnego bramkarza na 2 lata, niż gościa na pół roku który z piłką kontakt ma tylko na treningach


Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Tego nigdy nie rozumiałem.... Lepiej dla kogo? Akurat Garguła, Brożek, Stilic czy Głowacki dali nam więcej punktów niż Uryga czy Czekaj. Nie każdy młody jest inwestycją - patrz Stolarski. Tak samo machanie rękami nie jest związane z dojrzałym wiekiem - patrz Małecki czy młodzi Brożkowie.


Reasumując - tańsze i młodsze nie może być synonimem 'lepsze' lub równie dobre. Jakość i doświadczenie ma swoją cenę.
Chodziło mi o to, że jeżeli mając doświadczonych zawodników, którzy powinny wciagać większość ligi nosem i tak nie punktujemy, to lepiej grać młodymi, któzy pewnie punktów więcej nie zdobędą, ale mogą się wypromować a zarabiać będą sporo mniej co korzystniej wpłynie na budżet.
Odpowiedz cytując