Lukasz napisał(a):

Jak Smuda zrobi cuda i będą puchary to może coś może będzie na następny rok. Jak nie to budżet w okolicach Ruchu (czyli 20 baniek) mamy jak w banku. 10 baniek Cupiała i trochę resztek ze stołu pańskiego (C+).
]
|
Puchary ? Jest to niewykonalne. Pierwsze 2 miejsca są już zarezerwowane. Na trzecie z taką grą mamy takie szanse, jak Cracovia na 8. miejsce w tabeli.