Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4845
Stary 14.04.2014, 08:49
palikot napisał(a):Wyświetl post
Związek zawodowy? Od kiedy to organizacje kibicowskie negocjują jakieś wyższe wypłaty dla kibiców, czy dłuższe urlopy
"organizacje kibicowskie" raczej nie pragną czerpać korzyści z dochodów klubów, jak związki zawodowe z przedsiębiorstw, więc coby nie powiedzieć, durne to porównanie
Oj tam oj tam. Wywierają presję.
Żądają aby stawiać na młodych, marudzą że jest za dużo stranierich, wołają 'nie rusz Kazika bo zginiesz', a jak firma obowiązkowo nie zbierze pieniędzy od wszystkich 'pracowników' na pomysły 'związku' to zwyczajnie strajkują żądając zwolnienia 'dyrektora'.

OT:
Tak już zrobię offtop całkowity - to co związki są w stanie wyrabiać bo im się wydaje że mają rację i jaką 'władze' mają można przeczyć np tu:
http://biznes.onet.pl/praca/koniec-c...2,1,news-detal
I nie jest to negocjacja 'dłuższych urlopów' czy wyższych stawek tylko już bezczelne strzyżenie

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ujmując rzecz inaczej - byłoby super, gdybyśmy mogli zrobić wyprzedaż.
Teoretycznie tak. Jeśli ten sezon będzie bez pucharów marnie widzę utrzymanie czy wzmocnienie obecnej kadry.
Praktycznie jest Chrapek do sprzedania jak mówisz, natomiast można/może trzeba będzie zejść z kilku kontraktów (wyprzedać=sprzedać po zaniżonej cenie) co pewnie zrobimy. Wkład C finansowo jest marny i jak tak dalej pójdzie nie nadrobimy w ciągu najbliższego roku tego co straciliśmy w ten miesiąc. Z budżetem 20-25 baniek i długami ciężko będzie zrobić cokolwiek sensownego na tle konkurencji.

SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Bednarz juz to przejebał, wie o tym i jest zapewne w lekkim szoku, podobnie jak Smuda. Zaraz będzie " Poratuj kierowniku Wisłę złotóweczką"
Smuda stracił głównie sportowo - z walki o mistrzostwo została walka o minimum.
Tak na prawdę stracił tylko Cupiał i my kibice. Żaden Bednarz.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 14.04.2014 o godz. 09:02.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując