Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4844
Stary 13.04.2014, 21:56
wierny napisał(a):Wyświetl post
Byłem na Lechii i właśnie tak to wyglądało, więc podana frekwencja jak najbardziej rzeczywista.


Tam nawet 3tys niema .

5772-3373 = 2399 I taka była faktyczna liczba klientów, służb porządkowych oraz operacyjnych na tym spotkaniu.

Jednym słowem - CAŁA WISŁĄ ZAWSZE RAZEM !!!

Bednarz juz to przejebał, wie o tym i jest zapewne w lekkim szoku, podobnie jak Smuda. Zaraz będzie " Poratuj kierowniku Wisłę złotóweczką"
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 13.04.2014 o godz. 22:01.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując