wierny napisał(a):

|
Byłem na Lechii i właśnie tak to wyglądało, więc podana frekwencja jak najbardziej rzeczywista.
|
Tam nawet 3tys niema .
5772-3373 =
2399 I taka była faktyczna liczba klientów, służb porządkowych oraz operacyjnych na tym spotkaniu.
Jednym słowem - CAŁA WISŁĄ ZAWSZE RAZEM !!!
Bednarz juz to przejebał, wie o tym i jest zapewne w lekkim szoku, podobnie jak Smuda. Zaraz będzie " Poratuj kierowniku Wisłę złotóweczką"