Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4843
Stary 13.04.2014, 21:21
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Ja mam takie prywatne porównanie - organizacja kibicowska to taki 'związek zawodowy' w klubie.

Ze związkami nikt jeszcze nie wygrał, ale tez z drugiej strony żaden zakład w którym związki maja dużo do powiedzenia niczego sensownego nie osiągnął. Każdy kij ma dwa końce.
Związek zawodowy? Od kiedy to organizacje kibicowskie negocjują jakieś wyższe wypłaty dla kibiców, czy dłuższe urlopy
"organizacje kibicowskie" raczej nie pragną czerpać korzyści z dochodów klubów, jak związki zawodowe z przedsiębiorstw, więc coby nie powiedzieć, durne to porównanie
Ostatnio edytowane przez palikot : 13.04.2014 o godz. 21:32.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując