Lukasz napisał(a):

Ja mam takie prywatne porównanie - organizacja kibicowska to taki 'związek zawodowy' w klubie.
Ze związkami nikt jeszcze nie wygrał, ale tez z drugiej strony żaden zakład w którym związki maja dużo do powiedzenia niczego sensownego nie osiągnął. Każdy kij ma dwa końce.
|
Związek zawodowy?

Od kiedy to organizacje kibicowskie negocjują jakieś wyższe wypłaty dla kibiców, czy dłuższe urlopy

"organizacje kibicowskie" raczej nie pragną czerpać korzyści z dochodów klubów, jak związki zawodowe z przedsiębiorstw, więc coby nie powiedzieć, durne to porównanie
