Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4842
Stary 13.04.2014, 21:04
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Rozmawiałem z osobą, która była na meczu z Lechią w PP (frekwencja 5200) i na wczorajszym i potwierdził ze na meczu z Lechią było conajmniej 2 razy więcej ludzi. I na tym zakończmy dyskusje.
Byłem na Lechii i właśnie tak to wyglądało, więc podana frekwencja jak najbardziej rzeczywista.
Odpowiedz cytując