Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

|
Rozmawiałem z osobą, która była na meczu z Lechią w PP (frekwencja 5200) i na wczorajszym i potwierdził ze na meczu z Lechią było conajmniej 2 razy więcej ludzi. I na tym zakończmy dyskusje.
|
Byłem na Lechii i właśnie tak to wyglądało, więc podana frekwencja jak najbardziej rzeczywista.