Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9428
Stary 13.04.2014, 19:50
Tej kasy będzie napewno niewiele, ale to nie Lechia nas wyjebała a Stolarski któremu odbiło że nie powinien siedzieć w polskim klubie a super europejskim
.
Odpowiedz cytując