raindog napisał(a):

No nic, jeśli chodzi o sukcesy sportowe, to trzeba nastawić się na przyszły sezon, bo w tym już raczej nic nie zrobimy. Puchary by się przydały, żeby wypromować jednego czy drugiego zawodnika, z drugiej strony, przy obecnej kadrze, puchary = brak sukcesów w lidze.
|
Biorąc pod uwagę obecną dyspozycję, brak chętnych do gry w Wiśle, ilość wygasających kontraktów oraz całą tą otoczkę wokół klubu, nie byłbym takim optymistą. A już na pewno nie mówiłbym na głos o "sukcesach sportowych w przyszłym sezonie".
Raczej kierowałbym wzrok w kierunku dolnej części tabeli.