Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2151
Stary 13.04.2014, 17:07
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Już się uaktywniłeś, jak widzę.

Pisanie o kimś z - mimo wszystko - takimi osiągnięciami jak Smuda generalnie Cię dyskwalifikuję w poważnej rozmowie.

Zawsze rozczulają mnie "znawcy" widzący problem tylko w kolejnych trenerach. Założę się, że Petrescu by w obecnych warunkach pozamiatał!
Gdybyś czytał to forum regularnie to widziałbyś, że byłem przeciwnikiem zatrudnienia Smudy od chwili gdy ptaszki zaczely ćwierkac, że Cupiał chce na niego znowu postawić.
Nie chciałem połowie tego forum psuć zabawy (bo na decyzje Cupiała nie poradzę) i nie najeżdżałem na Dyzmę od początku, ale wyraźnie pisałem, że jeszcze chwila a sami wszyscy zaczną domagac się zwolnienia Smudy. I doczekałem się.

Teraz jestem pewny, że niedługo karta znowu się na jakiś czas odwróci i znowu sporo osób będzie chwaliło Smude i wynosiło pod niebiosa. Problem jest taki, że zarówno dobre jak i złe wyniki niewiele mają wspólnego z umiejętnościami Smudy jako trenera.

Co do Petrescu: daruj sobie te chore jazdy.
Tu problem jest jeden. A raczej dwa.
Pierwszy - nigdy już więcej się o tym nie mamy nawet najmniejszej szansy przekonać.
Drugi - Cupiał wyp...ił Dana po niechlubnej serii 3 zwycięstw i 4 remisów.
Będąc konskewentnym : co powinien zrobić ze Smudą po 2 remisach i 5 porażkach?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując