arti napisał(a):

A może nie? Może mówi tak bo np. się boi, że jak wpływy z meczu będą żadne to zobaczy swoją kwietniową pensję za pół albo obawia się, że Łysy mu wkrótce zacznie zawracać d. obniżką kontraktu?
Walczy chłop o swoje jak potrafi...
|
To możliwe - ale za mówienie, że sytuacja jest ciężka i to kibice powinni ratować klub powinien dostać liścia. Jeszcze drugiego biorąc pod uwagę sytuacją kibicowską w klubie.