Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 13.04.2014, 14:46
Kocur napisał(a):Wyświetl post
W ciągu tych 5 lat na pewno pobijemy różne rekordy.
Na razie mamy niezłą "podbudowę" pod kilka antyrekordów, np.:
- siedem meczy z rzędu bez zwycięstwa
- cztery porażki z rzędu
- trzy porażki z rzędu u siebie

Wracając do samego meczu, to... w sumie nie ma do czego wracać. "Kabaret" to najłagodniejsze określenie, jakie przychodzi mi do głowy, by opisać popisy naszych gwiazdorów.
Wiedziałem, że drużyny Smudy często mają problemy na wiosnę, ale nie spodziewałem się aż takiej padaki.

edit: mieliśmy chyba jeszcze rekordowo krótki odstęp między dwiema żółtymi kartkami dla jednego zawodnika
Powód: coś mi się przypomniało
Ostatnio edytowane przez christof20 : 13.04.2014 o godz. 15:12.
Odpowiedz cytując