Kocur napisał(a):

|
W ciągu tych 5 lat na pewno pobijemy różne rekordy.
|
Na razie mamy niezłą "podbudowę" pod kilka antyrekordów, np.:
- siedem meczy z rzędu bez zwycięstwa
- cztery porażki z rzędu
- trzy porażki z rzędu u siebie
Wracając do samego meczu, to... w sumie nie ma do czego wracać. "Kabaret" to najłagodniejsze określenie, jakie przychodzi mi do głowy, by opisać popisy naszych gwiazdorów.
Wiedziałem, że drużyny Smudy często mają problemy na wiosnę, ale nie spodziewałem się aż takiej padaki.
edit: mieliśmy chyba jeszcze rekordowo krótki odstęp między dwiema żółtymi kartkami dla jednego zawodnika