Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4836
Stary 13.04.2014, 13:41
Rozmawiałem z osobą, która była na meczu z Lechią w PP (frekwencja 5200) i na wczorajszym i potwierdził ze na meczu z Lechią było conajmniej 2 razy więcej ludzi. I na tym zakończmy dyskusje.
Odpowiedz cytując