FraMat napisał(a):

Gdzie się podziali wszyscy zwolennicy Smudy?
Jeszcze 2-3 miesiące temu zbrodnią było pisanie, że to amator.
|
Rozumiem, że skoro 2-3 miesiące temu Wisła grała na niezłym poziome, to teraz nie mam prawa skrytykować Wielmożnego Pana Franciszka za obecny stan rzeczy?
Wtedy go chwaliłem, bo było za co, a teraz chyba nie ma.
Oczywiście zmiana trenera nie rozwiąże żadnego problemu ale chyba Smuda ma jakiś wpływ na to jak ta Wisła wygląda?