Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2142
Stary 13.04.2014, 11:07
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Gdzie się podziali wszyscy zwolennicy Smudy?
Jeszcze 2-3 miesiące temu zbrodnią było pisanie, że to amator.
Rozumiem, że skoro 2-3 miesiące temu Wisła grała na niezłym poziome, to teraz nie mam prawa skrytykować Wielmożnego Pana Franciszka za obecny stan rzeczy?
Wtedy go chwaliłem, bo było za co, a teraz chyba nie ma.
Oczywiście zmiana trenera nie rozwiąże żadnego problemu ale chyba Smuda ma jakiś wpływ na to jak ta Wisła wygląda?
Ostatnio edytowane przez Jagul : 13.04.2014 o godz. 11:14.
Odpowiedz cytując