|
Piąte miejsce, jakie aktualnie zajmujemy nie jest ani winą ani zasługą Smudy. Jest to miejsce adekwatne do naszej aktualnej sytuacji finansowo - kadrowej lub nawet ciut na wyrost (mam przeczucia - oby niesłuszne - że na koniec całego sezonu zajmiemy miejsce 6 lub 7, bo z czołowej ósemki w tym momencie jesteśmy w stanie wyprzedzić Górnika i może Lechię). Im szybciej to zrozumiemy, tym mniej będzie nerwówki z powodu wyników.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|